“ବାବା କା ଢାବା” ମାଲିକଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ, ପୋଲିସର ସହାୟତା ଲୋଡିଲେ କାନ୍ତା ପ୍ରସାଦ

0 266
greentech

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ‘ବାବା କା ଢାବା’ ଚଳାଉଥିବା କାନ୍ତା ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରି ଦେବାକୁ ଧମକ ମିଳିଛି । କାନ୍ତା ପ୍ରସାଦ ଏଥିପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀର ମାଲିବୀୟ ନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି । ଢାବାର ମାଲିକ କାନ୍ତା ପ୍ରସାଦ ମାମଲାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେହି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଫୋନରେ ଧମକ ଦେଇଛି । ଦୋକାନ ଜାଳିଦେବା ସହ ଜୀବନରୁ ମାରି ଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଛି । ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ‘ବାବା କା ଢାବା’ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଅଚାନକ ଫେମସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ବାବା କା ଢାବାକୁ କାନ୍ତା ପ୍ରସାଦ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଚଳାଇଥାନ୍ତି । ଜାଣନ୍ତୁ ଏବେ କଣ ରହିଛି ବାବା କା ଢାବାର ଅବସ୍ଥା…

ୟୁଟବର ଗୌରବ ବାସନ ବାବା କା ଢାବାର ମାଲିକ କାନ୍ତା ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରି ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଅପଲୋଡ କରିଥିଲେ । ଯାହାପରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ଏହାପରେ ଲୋକମାନେ କାନ୍ତାପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ପରେ ଗୌରବଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା କି ସେ କାନ୍ତା ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଟଙ୍କା ହଡପ କରୁଛନ୍ତି । ପରେ କାନ୍ତା ପ୍ରସାଦ ଗୌରବଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଏପରି ଏକ ସମୟ ଆସିଲା ଯେତେବେଳେ ବାବା କା ଧବାର ମଟର ପନିର, ଭାତ ଏବଂ ରୋଟି ଦିଲ୍ଲୀର ଅନ୍ୟ ଢାବା ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ମାତ୍ରାରେ ପ୍ରଭାବ  ପଡିଗଲା । କିଛି ଭୋଜନକାରୀ, କିଛି ଫଟୋଗ୍ରାଫ୍ ଏବଂ କେହି କେହି ଦୟା ଏବଂ ପରୋପକାର ନାମରେ ନିଜର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଚମକାଇ ଥିଲେ, ମୋଟାମୋଟି ଭାବେ ଏହି ଛୋଟ ଢାବା ପାଇଁ ମାଲବୀୟ ନାଗର ରାସ୍ତାରେ ଭିଡ଼ ଜମାଇଥିଲେ ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ବାବା କା ଧାବାଙ୍କ ଖ୍ୟାତି ପରେ, ଜଣେ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ଜନସମ୍ପର୍କ ଦେଖିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜକୁ କାନ୍ତ ପ୍ରସାଦର ପରିଚାଳକ କରିପାରିଥିଲେ । ବାବା କା ଧାବା ଡିଜିଟାଲ୍ ଦୁନିଆରେ ରହିବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିଲା ଏବଂ ତୁଷତ ଅଦାଲଖା ତାଙ୍କୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ । ବାବା କା ଧବା ମ୍ୟାନେଜର ତୁଷତ ଅଦାଲଖା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କେବଳ ସାହାଯ୍ୟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏହି କାମ କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରତିବଦଳରେ ସେମାନେ କିଛି ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ ।

ବାବା କା ଢାବାଙ୍କ ପରିସ୍ଥିତି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମାନ ନୁହେଁ। ପୂର୍ବପରି ବାବା କା ଢାବାରେ ହେଉଥିବା ଭିଡ଼ ଏବେ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛି । ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାର ମାତ୍ର ୨୦ ଦିନ ପରେ ଲୋକମାନେ ବାବା କା ଢାବାକୁ ଆସିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ । କେବଳ ଅଳ୍ପ ଲୋକ ଏଠାକୁ ଖାଇବାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି, ଯଦିଓ କିଛି ଲୋକ ସେଲଫି ନେବାକୁ ଏଠାକୁ ଆସନ୍ତି ।   

Leave A Reply

Your email address will not be published.

16 + seven =

error: Content is protected !!
Open chat