ମଞ୍ଚ ଉପରେ ଥାଇ ପୋଲିସକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଧମକ ଦେଲେ ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓୱେସି, କହିଲେ ଯୋଗୀଙ୍କ ମଠ ଯିବା ପରେ କିଏ ତୁମକୁ ବଞ୍ଚାଇବ ?

0 453
greentech

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୨୪/୧୨/୨୦୨୧ କଳିଙ୍ଗ ଜ୍ୟୋତି : ଏଆଇଏମ୍ଆଇଏମ୍ ମୁଖ୍ୟ ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓୱେସି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଏକ ରାଲିରେ ଉଦବୋଧନ ଦେଇ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥି ସହ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଏବଂ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ବିରୋଧରେ ‘ଅସାମ୍ବିଧାନିକ’ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଏକ ବଡ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ଏକ ନିର୍ବାଚନୀ ସମାବେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ଓୱେସି ୟୁପି ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଯେ ଯୋଗୀ ଏବଂ ପିଏମ୍ ମୋଦୀ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ରହିବେ ନାହିଁ । ଆମେ ତୁମର ଅତ୍ୟାଚାରକୁ ଭୁଲି ପାରିବୁ ନାହିଁ । ଆମ୍ଭେମାନେ ତୁମର ଅତ୍ୟାଚାରକୁ ମନେ ପକାଇବୁ । ଆଲ୍ଲା ତୁମର ଶକ୍ତି ସହିତ ତୁମକୁ ବିନାଶ କରିବେ । ଶାସନ ବଦଳିଯିବ, ତାପରେ କିଏ ତୁମକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଆସିବ ?

ଓୱେସି ଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ଉପରେ ଦୃଢ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛି ବିଜେପି ।  ବିଜେପି ଜାତୀୟ ମୁଖପାତ୍ର ଏଆଇଏମ୍ଆଇଏମ୍ ମୁଖିଆଙ୍କୁ କଡ଼ା ଟକ୍କର ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ବି ଆଉରଙ୍ଗଜେବ ଏବଂ ବାବର ଭଳି ଲୋକମାନେ ଦେଶକୁ ଅତ୍ୟାଚାର କରିବାକୁ ଆସନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ମହାରାଣା ପ୍ରତାପ, ଶିବାଜୀ, ଯୋଗୀ ଏବଂ ମୋଦୀଙ୍କ ପରି କେହି ଜଣେ ଆଗକୁ ଆସିବେ ।

ଏକ ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ୟୁପି ପୋଲିସ୍, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଏବଂ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଓୱେସିଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ବିଜେପି ମୁଖପାତ୍ର ଗୌରବ ଭାଟିଆ ଦୃଢ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି । ଭାଟିଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଓୱେସି ହାଇଦ୍ରାବାଦ ସାଂସଦ ଏବଂ ସେ ଅସାମ୍ବିଧାନିକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ଓୱେସିଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ସେ ଆଶା ପ୍ରକଟ କରିଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

3 × 2 =

error: Content is protected !!
Open chat