ଓଲିଉଡ ଅଭିନେତା ପିଂଟୁ ନନ୍ଦଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ କାଉଚ ଓ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଲେ ଯୁବତୀ

0 288
greentech

କଳିଙ୍ଗ ଜ୍ୟୋତି ବ୍ୟୁରୋ ଭୁବନେଶ୍ୱର ୩୧/୦୭: ଜଣେ ସଂଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓଲିଉଡ ଜଗତର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପିଣ୍ଟୁ ନନ୍ଦ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ମହିଳାଙ୍କ କହିବା କଥା ହେଲା ସିନେମାରେ ସୁଯୋଗ ଦେବାକୁ କହି ଡାକିଥିଲେ ପିଣ୍ଟୁ ନନ୍ଦ । ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ହେଲେ କୁଆଡେ କମ୍ପ୍ରମାଇଜ କରିବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ । ଏନେଇ ପିଣ୍ଟୁଙ୍କ ନାଁରେ ନୟାପଲ୍ଲୀ ଥାନାରେ ଏଫଆଇଆର କରିଛନ୍ତି ଏହି ମହିଳା ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ନୟାପଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଗ୍ରହଣ କରି ଆଇପିସି ଆକ୍ଟ ୧୮୬୦ ଧାରା ୨୯୪, ୫୦୬, ୩୪ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ମାନସ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ନନ୍ଦାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ‘ସାର୍ଥକ ଟିଭି’ ନାମକ ଏକ ଓଡିଆ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲରେ ସିରିଏଲରେ କାଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା।

ଜୁଲାଇ ୨୮ ରେ ସେ ଶୁଟ୍ ପାଇଁ ଏକ କଲ ପାଇଲେ ଏବଂ ପ୍ରଥମେ କଟକ ସିଡିଏକୁ, ପରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ପଟିଆ ଏବଂ ଶେଷରେ ନୟାପାଲ୍ଲୀ ଅଞ୍ଚଳକୁ ତାଙ୍କୁ ନିଆଯାଇଥିଲା | ତାଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା କି ତାଙ୍କୁ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଅବଗତ କରାଯାଇଛି କି ନାହିଁ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ଏହାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କଲେ, ପିଣ୍ଟୁ ନନ୍ଦା ତାଙ୍କୁ ଆରୋପିତ ଭାବରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ହେଲେ କିଛି ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

“ନିଜକୁ ଅସହଜ ମନେ କରି ମୁଁ ଶୁଟ୍ ଛାଡିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି କିନ୍ତୁ ନୋତେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ କଥା କହି ସେଟ୍ ନ ଛାଡିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଗଲା। ପିଣ୍ଟୁ ନନ୍ଦ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀମାନେ ମୋତେ ଏକ କାରରେ ବସିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ପୂର୍ବରୁ ଚାରି ଜଣ ଲୋକ ଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

ଶେଷରେ, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଗଲା, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଭୟଙ୍କର ପରିଣାମ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ଧମକ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଶେଷରେ ସାହସ ଜୁଚାଇ ସେ ଜୁଲାଇ ୨୯ ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ତେବେ ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ପିଂଟୁ ନନ୍ଦ । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଦେଖିଲେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ପିଣ୍ଟୁଙ୍କ କହିବା ହେଲା, ଜୁନିଅର ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ଯୋଗାଉଥିବା ମାନସ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ । ସୁଟିଂ ଚାଲିଥିବା ସିନେମାରେ ପିଣ୍ଟୁ ନନ୍ଦଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଥିଲା ମହିଳାଙ୍କୁ । କିନ୍ତୁ ସେ ଭୂମିକାରେ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନୟ କରିସାରିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପିଣ୍ଟୁ ନନ୍ଦ ।

ମହିଳାଙ୍କ ଏଫଆଇଆର ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ପିଣ୍ଟୁ ନନ୍ଦଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଡାକି ପଚରା ଉଚରା କରିଛି । ଏଥିସହ ପୁଲିସ ତାଙ୍କୁ ନୋଟିସ ଜାରି କରିଛି । ୧୫ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ପିଣ୍ଟୁ ନନ୍ଦଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପକ୍ଷ ରଖିବାକୁ କହିଛି ପୋଲିସ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

twelve + 14 =

error: Content is protected !!
Open chat