କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ କରୋନାରୁ ଆଶୁ ଆରୋଗ୍ଯ କାମନା କରି SRCT ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରଞ୍ଜିତ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଶ୍ରୀ ଲିଙ୍ଗରାଜ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଠାରେ ଦୀପ ଦାନ

0 363
greentech

ସୁଲୋଚନା ରାମକୃଷ୍ଣ ଚାରିଟେବୁଲ ଟ୍ରଷ୍ଟର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଶ୍ରୀ ରଞ୍ଜିତ ମହାପାତ୍ର କେନ୍ଦ୍ର ପିଏନଜି-ଇସ୍ପାତ ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ କରୋନାରୁ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା ଶ୍ରୀ ଲିଙ୍ଗରାଜ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଠାରେ ଦୀପ ଦାନ କରିଛନ୍ତି। କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ସହ ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧନ ରଖିଥିବା ତଥା ତାଙ୍କୁ “ମୁକୁ ଭାଇ” ବୋଲି କହୁଥିବା ଆରଏସଏସ ଆଦର୍ଶବାଦୀ ଶ୍ରୀ ରଞ୍ଜିତ ମହାପାତ୍ର COVID-19 ହୋଇଥିବା ଖବର ପାଇବା ପରେ ନିଜର ଉଦବେଗ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

ମହାପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଏବଂ ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କୁ ମୁକୁ ଭାଇଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି ଏବଂ ସେ ଯଥାଶୀଘ୍ର ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କର ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନ, ୫୧ ବର୍ଷ, ଗତ ସୋମବାର ଦିନ COVID-19 ପଜିଟିଭ ପରି ଲକ୍ଷଣ ବିକଶିତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏହାର ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା।

ଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ, ଯାହା କରୋନାଭାଇରସର ପଜିଟିଭ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ରବିବାର ଦିନ ତାଙ୍କୁ ମେଦାନ୍ତ ହୋସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

three × 4 =

error: Content is protected !!
Open chat