ସୁମିତଙ୍କ ଫାଟକ ଭାଙ୍ଗିଲେ ମହିଳା, ଶ୍ବଶୁର ଘର ବାରଣ୍ଡାରେ ଆଶ୍ରୟ ନେଲେ ତପସ୍ବିନୀ

0 422
greentech

ବ୍ରହ୍ମପୁର ୨୦/୧୨/୨୦୨୧ କଳିଙ୍ଗ ଜ୍ୟୋତି : ଡାକ୍ତର ସୁମିତଙ୍କ ବ୍ରହ୍ମପୁରସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ଅଭାବନୀୟ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ସୁମିତଙ୍କ ଘର ଫାଟକ ଭାଙ୍ଗି କିଛି ମହିଳା ଉଦ୍ୟମ କରି ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ଦ୍ବିତୀୟ ଫାଟକ ଭାଙ୍ଗିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିନାହାନ୍ତି। ଫାଟକ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ସୁମିତଙ୍କ ଘର ବାରଣ୍ଡା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମହିଳାମାନେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ପରିସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିଛି। ଅପରପକ୍ଷରେ ସୁମିତଙ୍କ ଘରର ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ମହିଳାମାନେ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ତପସ୍ବୀନି ଆଜି ଶ୍ବଶୁର ଘରର ବାରଣ୍ଡା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରବେଶ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ବାରଣ୍ଡାରେ ରହି ତପସ୍ବିନୀ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଧାରଣା ଦେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ତପସ୍ବୀନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ କୋର୍ଟର ବିରୋଧରେ ଯାଇନାହିଁ। ଜନସାଧାରଣ ସମର୍ଥନ କରି ମୋତେ ଭିତରକୁ ଆଣିଛନ୍ତି। ମୋତେ ଜନ ସାଧାରଣ ସମର୍ଥନ କରିଥିବାରୁ ବହୁତ ଖୁସି ବୋଲି ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଦମ୍ପତ୍ତି ତପସ୍ବିନୀ: ଡାକ୍ତର ସୁମିତ ବିବାହ ବିବାଦ ମାମଲା। ସୁମିତଙ୍କ ଘର ଗ୍ରୀଲ ଭାଙ୍ଗି ପଶିଗଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ବହୁ ମହିଳା। ବ୍ରହ୍ମପୁର ବ୍ରହ୍ମନଗରସ୍ଥିତ ଡାକ୍ତର ସୁମିତଙ୍କ ଘର ଗ୍ରୀଲ ଭାଙ୍ଗିଲେ। ଘର ସାମ୍ନାରେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ପରେ ଗ୍ରୀଲ ଭାଙ୍ଗି ପଶିଗଲେ। ମେନ ଗେଟ ଭାଙ୍ଗି ଭିତରକୁ ପଶିଗଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ମହିଳା। ତପସ୍ବିନୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ଗେଟ ଭାଙ୍ଗିଲେ କିଛି ମହିଳା। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଅତିରିକ୍ତ ଏସପି, ବୁଝାସୁଝା ଉଦ୍ୟମ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

eleven − seven =

error: Content is protected !!
Open chat